جسجتو در بین میلیونها کتاب

دانلود نامحدود

دانلود نامحدود

ساعات پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی از ساعت 7 تا 23

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

دانلود کتاب Between Jewish Posen and Scholarly Berlin: The Life and Letters of Philipp Jaffé

بین پوزن یهودی و برلین محقق: زندگی و نامه های فیلیپ یافه
عنوان فارسی

بین پوزن یهودی و برلین محقق: زندگی و نامه های فیلیپ یافه

عنوان اصلیBetween Jewish Posen and Scholarly Berlin: The Life and Letters of Philipp Jaffé
ناشرDe Gruyter Oldenbourg
نویسندهDaniel R. Schwartz
ISBN 9783110486759, 9783110484601
سال نشر2016
زبانEnglish
تعداد صفحات394
فرمت کتابpdf - قابل تبدیل به سایر فرمت ها
حجم فایل2 مگابایت

وضعیت : موجود

قیمت : 35,000 تومان

میانگین امتیاز:
از 11 رای

مشاهد کتاب در آمازون
توضیحات فهرست مطالب اطلاعات قبل از خربد

توضیحاتی در مورد کتابزندگی فیلیپ جافه (1819-1870)، از دوران جوانی او در پوزن. تحصیلات او با لئوپولد فون رانکه و کار - به عنوان دوست نزدیک تئودور مامسن - در اوج دانش تاریخی در برلین، ابتدا در Monumenta Germaniae Historica و سپس، پس از دشمنی با گئورگ هاینریش پرتز، با انتصاب بی‌سابقه‌اش در سال 1862. هنوز یک یهودی، به مقام استادی برلین. و بعد از غسل تعمید او در سال 1868 و خودکشی در سال 1870، یک زندگی در حال گذار بین شرق و غرب و بین یهودیت و مسیحیت - و یک زندگی از خود گذشتگی به دانش پژوهی، تنهایی، موفقیت و سرخوردگی بود. جافه که امروزه فراموش شده است، به جز قرون وسطایی‌ها که به نسخه‌های متعدد او از متون لاتین وابسته هستند، یکی از شخصیت‌های اصلی دوران شکوفایی دانش آلمانی بود. کارنامه او شرایط کار چنین دانشمندانی، دوستی‌ها و دشمنی‌های آنها و همچنین محدودیت‌هایی که یهودیان را درگیر می‌کرد و راه‌هایی که می‌توان بر آن‌ها غلبه کرد را نشان می‌دهد. این جلد زندگی، دستاوردها و مبارزات یافه را مستند می کند، و همچنین با بیش از دویست نامه (به زبان آلمانی) - تقریباً نیمی به والدینش در پوزن و نیمی به همکارانش در سراسر اروپا، به ویژه پرتز و مامسن، بینشی از روح او ارائه می دهد.

فهرست مطالب

Content\nPreface\nList of Illustrations\nAbbreviations\nI. Philipp Jaffé, 1819–1870\n Introduction\n From Posen to Berlin: From Jewish History to German History, and from Historian to Historical Philologist\n Staying in Berlin and in German History (1850–1854): An Interlude\n 1854–1863: The MGH Years, in Berlin and throughout Europe\n From Independent Scholarship to Lonely Suicide\n Berlin professorship and the Bibliotheca 42 On the heights\n Troubles 57 An embarrassing conflict with Georg Waitz\n The end\n Conclusion\n Addenda\nII. Letters by Philipp Jaffé, 1838–1870\n Introduction\n Abbreviations for sources of the letters 94 Recipients of the letters\nAppendices\n Appendix 1. Police notice of Jaffé’s suicide\n Appendix 2a. Jaffé’s public statement condemning Pertz\n Appendix 2b. Jaffé’s out-of-town distribution list for his statement: Original and transcription\n Appendix 3. Two references by Georg Waitz, in FDG 10 (1870), to recently deceased colleagues\n Appendix 4. “The catastrophe of 22 March 1870”: Two possibilities\n Appendix 5. On mistakes and criticism\n Appendix 6. Facsimile of a letter by Jaffé\nSelect bibliography\nIndex

نحوه دریافت کتاب

این کتاب نسخه زبان اصلی است و ترجمه فارسی نیست.بعد از تکمیل فرایند خرید می توانید کتاب را دانلود نمایید. درصورت نیاز به تغییر فرمت کتاب به پشتیبان اطلاع دهید.

ورود به حساب کاربری

نام کاربری کلمه عبور

رمز عبور را فراموش کردی؟ کلیک کن

حساب کاربری نداری؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری آدرس ایمیل شماره موبایل کلمه عبور