جسجتو در بین میلیونها کتاب

دانلود نامحدود

دانلود نامحدود

ساعات پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی از ساعت 7 تا 23

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

دانلود کتاب Planung von Industriebauprojekten: Einflussfaktoren und Aufwandswerte für Kostenermittlung, Benchmarking und Steuerung von Projekten

برنامه‌ریزی پروژه‌های ساختمانی صنعتی: عوامل مؤثر و ارزش‌های تلاش برای تعیین هزینه، محک‌گذاری و کنترل پروژه‌ها
عنوان فارسی

برنامه‌ریزی پروژه‌های ساختمانی صنعتی: عوامل مؤثر و ارزش‌های تلاش برای تعیین هزینه، محک‌گذاری و کنترل پروژه‌ها

عنوان اصلیPlanung von Industriebauprojekten: Einflussfaktoren und Aufwandswerte für Kostenermittlung, Benchmarking und Steuerung von Projekten
ناشرDe Gruyter Oldenbourg
نویسندهLisa Seiler
ISBN 9783110517255, 9783110514902
سال نشر2016
زبانGerman
تعداد صفحات0
فرمت کتابepub - قابل تبدیل به سایر فرمت ها
حجم فایل23 مگابایت

وضعیت : موجود

قیمت : 53,000 تومان

میانگین امتیاز:
از 4 رای

مشاهد کتاب در آمازون
توضیحات فهرست مطالب اطلاعات قبل از خربد

توضیحاتی در مورد کتابمحاسبه هزینه ها و درآمدها مبنای اولیه همه فعالیت های اقتصادی است. در دفاتر برنامه ریزی، تعیین هزینه بر اساس تلاش برای هزینه های انجام شده در ارائه خدمات برنامه ریزی آنها برای پروژه ها ضروری است. رویکردهای هزینه و تلاش برای این امر ضروری است. این پارامترهای تلاش برنامه ریزی را می توان به عنوان مثال از ارزیابی و تجزیه و تحلیل پروژه های قبلی و تکمیل شده به دست آورد.

\n

به‌عنوان بخشی از این کار، پارامترهای تلاش برنامه‌ریزی بر اساس پروژه‌های مقایسه‌ای توسعه می‌یابند که ساخت‌وساز صنعتی محدوده توجه را تعیین می‌کند. مبنای این امر 91 پروژه برنامه ریزی املاک در آلمان است که در 14 دفتر برنامه ریزی با استفاده از یک پرسشنامه استاندارد جمع آوری شده است. نه تنها هزینه های برنامه ریزی، بلکه تمام مشخصات پروژه و ساختارهای اداری مربوطه نیز ثبت می شود. هنگام ارزیابی داده ها، نکته اصلی شناسایی روابط علت و معلولی بین تلاش برنامه ریزی اندازه گیری شده در ساعات کاری و ویژگی های پروژه و دفتر است. روش های آزمون سازه مانند تحلیل رگرسیون استفاده می شود. به این ترتیب مهم ترین عوامل تأثیرگذار تعیین و پارامترهای تلاش برنامه ریزی آماری از آنها استخراج می شود.

\n

نتیجه اصلی این کار این است که تعیین آماری عوامل موثر بر فرآیندهای برنامه ریزی و استخراج شاخص های تلاش از تجزیه و تحلیل آماری پروژه های تکمیل شده در واقع امکان پذیر است. نتایج، عوامل تأثیرگذار آماری معنی‌دار بر هزینه‌های ساعتی خدمات برنامه‌ریزی هستند. برای هر مرحله خدمات HOAI، عوامل تأثیرگذار مربوطه با جهت تأثیر آنها تعیین می شود و با توجه به سطح تأثیر آنها ارزیابی می شود. شاخص های هزینه بر اساس مهم ترین عوامل تأثیرگذار ارائه می شوند. علاوه بر این، این کار نشان می‌دهد که گروه‌های عامل سطح بالاتری که عوامل تأثیرگذار فردی با توجه به حوزه نفوذشان به آن‌ها اختصاص داده می‌شوند، تا چه اندازه بر فرآیندهای برنامه‌ریزی تأثیر می‌گذارند: 25٪ مشتری، 11٪ دفتر برنامه ریزی (که 5٪ ساختار اداری است. و 6٪ تیم برنامه ریزی استفاده شده)، 49٪ ویژگی های پروژه (که 9٪ کیفیت، 34٪ هزینه و 6٪ مهلت مقرر)، 7٪ برنامه ریزان متخصص، 7٪ ساخت و ساز و 1٪ مقامات، سیاست و شهروندان.

\n

عوامل موثر و پارامترهای تلاش برنامه ریزی توسعه یافته برای کنترل اقتصادی پروژه ها در سازمان اداری در محاسبه هزینه محور، برنامه ریزی و صورتحساب خدمات برنامه ریزی، بحث هزینه با مشتری و همچنین محک گذاری خدمات برنامه ریزی در مقایسه با سایر دفاتر برنامه ریزی .

\n
    \n
  • تعیین عوامل موثر بر فرآیندهای برنامه ریزی و استخراج شاخص های هزینه

فهرست مطالب

نحوه دریافت کتاب

این کتاب نسخه زبان اصلی است و ترجمه فارسی نیست.بعد از تکمیل فرایند خرید می توانید کتاب را دانلود نمایید. درصورت نیاز به تغییر فرمت کتاب به پشتیبان اطلاع دهید.

ورود به حساب کاربری

نام کاربری کلمه عبور

رمز عبور را فراموش کردی؟ کلیک کن

حساب کاربری نداری؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری آدرس ایمیل شماره موبایل کلمه عبور