جسجتو در بین میلیونها کتاب

دانلود نامحدود

دانلود نامحدود

ساعات پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی از ساعت 7 تا 23

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

دانلود کتاب The Bounds of Freedom: Kant’s Causal Theory of Action

مرزهای آزادی: نظریه علّی کنت
عنوان فارسی

مرزهای آزادی: نظریه علّی کنت

عنوان اصلیThe Bounds of Freedom: Kant’s Causal Theory of Action
ناشرDe Gruyter
نویسندهRobert Greenberg
ISBN 9783110494129, 9783110611755
سال نشر2016
زبانEnglish
تعداد صفحات0
فرمت کتابepub - قابل تبدیل به سایر فرمت ها
حجم فایل4 مگابایت

وضعیت : موجود

قیمت : 48,000 تومان

میانگین امتیاز:
از 3 رای

مشاهد کتاب در آمازون
توضیحات فهرست مطالب اطلاعات قبل از خربد

توضیحاتی در مورد کتاباین تک نگاری تفسیر جدیدی از برداشت زمانی کانت از علیت آزادی اراده است. این تفسیر مبتنی بر تحلیل برداشت اولیه کانت از یک عمل، یعنی به عنوان پیامد علّی اراده است. تحلیل به نوبه خود بر اساس نظریه علی ادراک H.P. Grice و اصلاح نظریه P. F. Strawson از نظریه است.

\n

تک نگاری این فرض متعارف را رد می‌کند که قاعده کانت در مورد یک عمل، تعیین علی کنش است. در عوض فرض را بر این می‌گذارد که اصل فعل قطعی است، و از آنجا که تز اصلی آن این است که یک عمل برای کانت در درجه اول باید به عنوان تأثیر اراده درک شود، نتیجه می‌گیرد که حداکثر یک عمل فقط می‌تواند تعیین منطقی آن باشد.

\n

درک زمانی کانت از علیت اراده آزاد نه تنها با برداشت‌های فلسفی معاصر از علیت، بلکه با نظریه تکمیلی خود کانت از علیت در قیاس دوم تجربه مواجه است. بر اساس این تصور اخیر، علیت یک رابطه طبیعی میان اشیاء جسمانی و روانی است و بنابراین یک رابطه زمانی میان آنهاست. در مواجهه با این تضاد، محققان کانت مانند آلن دبلیو وود یا مفهوم زمانی کانت از علیت را رد می‌کنند یا مانند هنری ای. آلیسون آن را می‌پذیرند، اما فقط به شکل آنودین. با این حال، هر دو گروه این فرض را مطرح می‌کنند که قاعده کانت از یک کنش، تعیین علی کنش است. تک نگاری که این فرض را رد می کند، متعلق به هیچ یک از دو اردوگاه نیست.

فهرست مطالب

نحوه دریافت کتاب

این کتاب نسخه زبان اصلی است و ترجمه فارسی نیست.بعد از تکمیل فرایند خرید می توانید کتاب را دانلود نمایید. درصورت نیاز به تغییر فرمت کتاب به پشتیبان اطلاع دهید.

ورود به حساب کاربری

نام کاربری کلمه عبور

رمز عبور را فراموش کردی؟ کلیک کن

حساب کاربری نداری؟ ساخت حساب

ساخت حساب کاربری

نام نام کاربری آدرس ایمیل شماره موبایل کلمه عبور